ЛЯЧКА(рання,польська селекція)-10грн

Олег 096-427-94-58 viber

ЛЯЧКА(рання,польська селекція)-10грн

ПРОДАЖ САДЖАНЦІВ МАЛИНИ СОРТУ ЛЯЧКА НА ОСІНЬ 2019р відкрита коренева система

Цей сорт ще відомий під назвами Ляшка, Лячка і іншими. По-польськи він правильно називається і пишеться Laszka. Є досить новим, оскільки реєстрацію Інститутом Садівництва і Квітництва пройшов тільки в 2006 році.

Сорт має хороші показники зимо і посухостійкості. При проведенні досліджень вони отримали високу оцінку - 9 балів. У зимовий період при наявності занадто низьких температур все-таки не можна виключати підмерзання нирок. Зростання стебел у культури не має властивості припинятися. А смачні і красиві ягідки зазвичай не схильні гнити. Рослинам при вирощуванні потрібно створювати захист від грибкових інфекцій. Малина має сильні і високими кущами, що досягають 2 метрів. Стебла міцні і жорсткі, мають вигин в формі дуги в самому верху. Гілки, на яких будуть рости плоди, знаходяться на дворічних пагонах. Малина дозріває рано і довго радує садівника смачними ягодами. Ступінь врожайності може скласти до 20 тонн з гектара. Плоди нормально переносять перевезення на великі відстані.

Для плодів характерний червоний колір. Вони великі, на поверхні є незначна опушення. Середня вага ягоди становить 6 грамів, а розмір в довжину - близько 4 см. Форма плодів може бути охарактеризована як прямокутна.

Вирощування малини цього виду мало чим відрізняється від вирощування простий річної одноразовою. Схема посадки, яку радять використовувати, виглядає наступним чином. У два ряди, залишаючи між кущами відстань в 0, 5 метра. Якщо вами обрана двустрочним посадка, між рядами слід залишати мінімум 1, 5-2 метра. Для висадки радять вибирати піщаний грунт з оптимальними показниками кислотності - близько 5, 8 - 6, 2 Ph. Найкращим часом для посадки є початок весни і місяць жовтень.

Ділянка повинна в ідеалі бути відкритим і сонячним. Для опори потрібно через кожні 4-6 метри встановлювати шпалери, на які кріпити дріт на висоті мінімум 100 см. Для отримання багатого врожаю потрібно вчасно позбуватися від порослі навколо основного куща.

Малина вдячно відгукується на вологу, мульчування, внесення органічних добрив. Для збереження вологи проводять мульчування. Товщина шару, як показує практика, не повинна становити менше 15 см. Поверх радять насипати трохи перегною і торфу. Це забезпечить не тільки збереження вологи і належне харчування, а й стане надійним захистом від бур'янів.

Коли поросль зросте до 1 метра, в весняний період потрібно прищипка її на 15 см до місця розташування першої нирки. Для зимівлі малину обов'язково пригинають і вкривають. Полив малиннику проводять тільки в міру необхідності. Найчастіше, якщо на вулиці стоять посушливі дні.

Якщо на другий рік після висадки ви бачите багато пагонів, краще зменшити їх число, залишивши не більше 7 штук на погонний метр. Прищіпку верхівок радять робити в середині травня. Це відмінна стимуляція зростання бічних гілок з пазушних бруньок. Звичайна обрізка проводиться навесні, до початку сокоруху. Вона є санітарною. Дозволяє видалити сухі, підмерзлі частини куща і провести його омолодження.

Сорт ягід має одноразову літній плодоношення. Дозрівання плодів починається в середині червня і триває до кінця липня. За сезон з кожної рослини можна зібрати до 3 кг добірних і смачних плодів. Стебла густо вкриті дрібними колючими шипами. Це потрібно враховувати при зборі врожаю і попередньо захистити руки. Зібравши в названі терміни багато ягід з приємним десертним смаком і тонким ароматом, ви можете використовувати їх як в свіжому вигляді, так і використовувати з метою переробки.


10,00 грн.
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати